طراحی گرافیک وب


طراحی گرافیک وب علاوه بر قواعد کلی موجود در دنیای گرافیک قواعد خاص خود را دارد. این قواعد به خاطر ماهیت وب و چهارچوب های آن است. در بعضی بخشهای وب طراح دست بازتری دارد و در برخی بخش ها با محدودیت مواجه است.
از این رو طراحی گرافیک وب به عنوان یک تخصص خاص منشعب از گرافیک معرفی میشود و متخصصین خود را دارد.

گروه پدیده با سابقه بلند مدت در زمینه طراحی وب و ارائه نمونه های منحصر بفرد و حائز رتبه، در این زمنیه فعالیت دارد.

نرم افزارهای تحت وب


طراحی و تولید نرم افزارهای تحت وب در گروه پدیده مبتنی بر بسترها، زبان ها و ابزارهای مختلفی انجام میشود. اما بستر (Platform) های متن باز (Open Source) مثل Linux ، PHP ، Drupal به علل مختلف که خواهیم گفت در اولیت و محوریت قرار دارند.
برخی کلیدواژه ها و ابزارهای پر استفاده در گروه پدیده برای توسعه وب به شرح زیر هستند :

نرم افزارهای موبایل


با ورود تلفن های همراه هوشمند به عرصه استفاده عمومی مردم و ارائه بسترهای مناسب نرم افزاری مثل Android و IOS توسط شرکت های تولید کننده، نیاز روز افزونی به طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت موبایل به وجود آمده است.
گروه پدیده نیز ایجاد توانایی حرفه ای طراحی و توسعه مبتنی بر موبایل را هدف گذاری کرده است و به سمت ارائه پروژه های قوی و سرآمد در این حوزه حرکت میکند.

امنیت


امنیت حوزه ای حساس در همه بخش های IT میباشد. خصوصا در دنیای وب که دنیای رفت آمد های ناشناخته و انبوه است.
علاوه بر این اینکه بررسی های امنیتی در تمامی پروژه توسط متخصص حوزه امنیت انجام میشود، گروه پدیده آماده ارائه مشاوره و راه کارهای امنیت در بستر وب میباشد.
ناگفته نماند که امنیت حوزه ای نیست که به راحتی بتوان مدعایی در آن داشت یا خود را جزو بهترین ها معرفی کرد، لاکن اعضای گروه با سپری کردن دوره های تخصصی امنیت و لحاظ کردن آن در پروژه ها احتمام ویژه ای به این دارند.

سرور و میزبانی


ارائه و راه اندازی راه کارهای مختلف میزبانی و سروری همراه با پروژه های تحت وب، همیشه جزو خدمات ما بوده است.
علاوه بر آن طرح های جدید برای ارائه سرویس های انبوه میزبانی و سرور تحت بسترهای مختلف در حال بررسی میباشند.